VOUCHER PODARUNKOWY

Zapraszamy do wizyty w @royalthaispawarszawa . Możesz u nas zakupić Voucher prezentowy i podarować go swoim najbliższym. To wspaniały prezent💪🏼❤️❤️ Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczegółów oferty pod numerem ☎️609-919-999☎️ #warsaw #warszawa #voucher #gift#bday #holiday #dayspa #thailand #thailand#thaimassage #royalthaispa #moments Warszawa Ul.Badylarska 21

 

 

Drodzy Klienci, specjalnie dla Was przygotowaliśmy super niespodziankę! W dniach 28.05 do 10.06 zapraszamy serdecznie do skorzystania z masażu Filipińskiego wykonywanego przez Cristin, masażystkę z Filipin. Tradycyjny masaż filipiński stanowi naturalną terapię uzdrawiającą i relaksującą. W wyniku zabiegu skóra intensywnie się odżywia, ciało odpoczywa, zaś esencja wykorzystanych aromatów roślinnych powoduje rozluźnienie mięśni oraz przywraca naturalną harmonię organizmu.

 

90 minut masażu w cenie 140 zł

 

Masaż filipiński niesie za sobą szereg korzyści, szczególnie, że obejmuje wszystkie części ciała, w tym te, które są najbardziej narażone na utratę naturalnej bariery ochronnej oraz przewlekły stres i napięcie. 

 

Rezerwacje pod numerem 609 919 999